Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Doručovací servis

Samozrejme máte možnosť si nechať doviezť Váš nábytok našou dopravnou službou.

Ak je tovar dostupný, dodávka sa realizuje do 10 pracovných dní za nasledujúce ceny:

Cena balíka za malé balíky v rámci Slovenska (napr. nátery, ochranné obaly, kvetináče) 15,- € za balenie
Všetky ostatné oblasti cena na vyžiadanie.

Ceny za doručenie platia vo všeobecnosti pre 1 súpravu. Pri dodávke viacerých súprav vám vypočítame čo najpriaznivejšiu cenu za doručenie.

Hneď pri doručení, prosím, skontrolujte, či je váš tovar kompletný a či nemá viditeľné nedostatky. Možné nedostatky, prosím, zapíšte spoločne s vodičom do nášho dodacieho listu.

Bezpodmienečne nám, prosím, pošlite digitálne fotografie možných nedostatkov na vašom tovare na adresu office-sk@teak-it.sk. Tieto fotografie sú nevyhnutne potrebné na ďalšie spracovanie reklamácií.

Pri chybnom tovare alebo chýbajúcich dieloch, prosím, zistite, či je možné nedostatok odstrániť bezplatným dodaním náhradných dielov. Ak by toto nebolo možné, musíte tovar zabaliť, aby bol pripravený na odber. Pracovníci našej doručovacej služby nemajú povolenie prijímať nezabalený tovar.

Odberná služba

Otváracie hodiny nášho skladu sú od pondelka do soboty od 10 do 17 hod.

Upozorňujeme vás na skutočnosť, že objednaný nábytok musí byť v prípade jeho dostupnosti prebratý alebo doručený do 14 dní. Pri skladovaní viac ako 14 dní vám, bohužiaľ, musíme účtovať poplatok za uskladnenie vo výške 15,– € za každý začatý týždeň a súpravu.

Nachádzate sa v časti: Informácie > Doručovací servis

Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook