Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Teakovo-oceľový záhradný nábytok


Elegantná ušľachtilá oceľ s najkvalitnejším teakovým drevom – výnimočná kombinácia! S odbornou zručnosťou sa tu kombinuje vyspelý dizajn a moderné materiály.

Zásadný vplyv na kvalitu nábytku z kombinácie teaku a ušľachtilej ocele má, samozrejme, kvalita ocele a dreva, resp. spracovanie oboch materiálov. Vysokokvalitná ušľachtilá oceľ, ktorú používame, sa v našich továrňach odborne spracúva, pričom sa starostlivo dbá na striktnú čistotu a prísne dodržiavanie našich kvalitatívnych kritérií. Všetky drobné súčiastky, ako skrutky, podložky a matice sú, samozrejme, tiež z ušľachtilej ocele. V nábytku z kombinácie teaku a ušľachtilej ocele sa spájajú výnimočné „vonkajšie“ vlastnosti oboch

materiálov. Sú odolné proti vlhkosti a všetkým poveternostným vplyvom.


Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook