Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Teakový nábytok

Naše výrobky sa vyrábajú výlučne z najkvalitnejšieho plantážového teaku triedy A. Teak má spomedzi všetkých druhov dreva najdlhšiu životnosť. Prirodzene vysoký obsah oleja a kaučuku zabraňuje napadnutiu dreva škodcami, a teak je tak odolný proti červotočom, plesniam, extrémnej vlhkosti, chladu alebo horúčave. Vezmite však, prosím, na vedomie, že drevo je prírodný materiál, a preto sa môžu časom objaviť mierne prasklinky.

Nanášanie teakového oleja zabraňuje tzv. „patinovaniu“ – teda „zosiveniu“ nábytku. Teakový olej okrem toho zvyšuje ochranu proti vplyvom prostredia a zabraňuje tiež vzniku škvŕn od vína alebo mastných škvŕn. Teakový olej zoženiete v každom obchode s farbami alebo v stavebninách. Nešetrite však, prosím, na kvalite, pretože pri použití lacných olejov sa môže stať, že sa drevo zafarbí príliš natmavo.

Na spájanie dielov  a kovania sa používa vyskokvalitná mosadz. Všetky šróby sú vyhotovené výlučne z nehrdzavejúcej ocele.


Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook