Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Teakový recyklovaný záhradný nábytok


Naše teakové recyklované výrobky sa vyrábajú z viac než 200-ročných drevených dielcov pochádzajúcich z mostov a chát. V tomto teakovom dreve sa okrem iného nachádzajú aj rozličné vtrúseniny a nepravidelnosti, a tým je každý stôl jedinečný. Tieto nepravidelnosti sa pri výrobe stola zámerne neodstraňujú ani neopravujú.

Náš nábytok z recyklovaného teaku má kefovaný povrch: Mäkké časti dreva sa v pozdĺžnom smere k textúre vykefujú drôtenou alebo štetinatou kefou. Tvrdšie oblasti ako letokruhy a prirodzená textúra zostávajú zachované a lepšie vyniknú. Povrch získa zreteľnú štruktúru a vďaka zvýrazneniu textúry pôsobí veľmi prirodzene.

Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook