Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Ratanový nábytok


Pri všetkých našich výrobkoch z umelého ratanu je konštrukcia nábytku hliníková, povrchovo upravená práškovou farbou. Do tejto hliníkovej štruktúry sa ručne vpletá robustný špeciálny výplet z trvácneho mäkčeného plastu.

Do tejto hliníkovej konštrukcie sa ručne vpletá robustné špeciálne vlákno, ktoré je odolné proti poveternostným vplyvom, UV žiareniu a pretrhnutiu. Pri dlhotrvajúcom a intenzívnom slnečnom žiarení ale môže dôjsť k poškodeniu výpletu. Doporučujeme preto nábytok pri nepoužívaní a v zimnej sezóne ochrániť nepremokavými ochrannými obalmi, ktoré sú taktiež u nás k dispozícii.

Ak je nábytok na exponovanom mieste, prípadne môže naň dopadať cez sklo intenzívne teplo, môžu vzniknúť i vyššie teploty ako +50 stupňov Celzia, ktoré môžu zapríčiniť poškodenie výpletu. Majte preto, prosíme, toto na zreteli pri umiestnení Vášho nábytku.

Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook