Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Parkety pre interiér

Exkluzívna XL šírka – masívna drevená podlaha od Teak-it

Drevo je svojimi originálnymi vlastnosťami predurčené ako prirodzená voľba pre Váš príbytok a prináša už po dlhé stáročia teplo, komfort, atmosféru a štýl Vášho domova.


Povrchová nášľapná vrstva je z duba - tvrdé, trvácne a krásne drevo. Povrch parkiet je jemne kartáčovaný, aby sa zvýraznila štruktúra dreva a je veľmi príjemný na dotyk. Povrch ošetrený prírodným olejom uľahčuje renováciu parkiet a dáva drevu prirodzený vzhľad.

Používame trojvrstvovú konštrukciu. Týmto striedavým prepojením vrstiev po dĺžke a šírke je kompenzované napätie medzi jednotlivými vrstvami. Spodná vrstva zabezpečuje maximálnu stabilitu. Dokonale precízna výroba garantuje výnimočnú kvalitu každej vyrobenej parkety.

Montáž

Teak-it parkety je možné inštalovať ako plávajúcu podlahu alebo nalepiť celoplošne a môžu sa použiť aj pri podlahovom vykurovaní.


Upozorňujeme na to, že drevo je prírodný produkt a odchýľky vo farbe, kresbe, textúre a pod. pre tieto produkty nie sú dôvodom na reklamáciu.

Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook