Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Hliníkovo-textilný záhradný nábytok


V našej hliníkovo-textilnej línii dbáme na veľmi vysokú kvalitu hliníka a taktiež na typ spracovania. Už aj tak pevný hliník zošľachťujeme, čím sa dosahuje ľahká údržba a mimoriadna odolnosť proti poveternostným vplyvom. Vďaka kombinácii našich kvalitných textílií je dosiahnutá výrazná ľahkosť nábytku. Samozrejme, naše látky sú priedušné, príjemné na dotyk a odolné proti UV žiareniu a tiež nepremokavé a rýchloschnúce.

Nami použité stolové dosky vykazujú vysokú odolnosť. Aj v tejto oblasti používame výlučne tú najvyššiu kvalitu. Pre naše HPL stoly využívame produkty tradičnej rakúskej značky FunderMax.

Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook