Pre navigáciu

Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany. Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.
Kliknite sem, aby sa zobrazili ikonky sociálnych médií. Vezmite na vedomie, prosím, že dáta týkajúce sa používateľa môžu byť prostredníctvom tejto funkcie prenesené na tretie strany.

Materiály


Naše dlhoročné skúsenosti so záhradným nábytkom sú pre vás zárukou, že každý jeden kus nábytku bude vyhovovať vašim vysokým nárokom! K tomu sa pridávajú aj tie najvyššie nároky na kvalitu použitých materiálov, ako teakové drevo, výplet, hliník, ušľachtilá oceľ a hliník – textil.

Zapojte do hry farbu! Všetkým, ktorým sa zdá teakový nábytok príliš tvrdý, ponúkame vankúše na sedenie a ležanie vhodné na každú príležitosť a v rôznych farbách. Náš ratanový nábytok je už vybavený poduškami na sedenie v krémovej farbe (zahrnuté v cene výrobku).


Sledujte nás

Týmto linkom opustíte aktuálnu stránku . cieľ: Facebook